Czas pracy

 • foto
  Zobacz kto ustala czas pracy w koronawirus
  Zobacz kto ustala czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z obszaru czasu pracy. Dokumentację taką wypada kreować samodzielnie dla każdego pracownika - w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Do śmiałych.

  Dodany: 2020-06-10
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0


 • foto
  Kodeksy dobrych praktyk Mobbing
  Kodeksy dobrych praktyk Mobbing i dyskryminacja. W języku angielskim mob oznacza poturbować na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, które mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i niekiedy fizycznego bólu. Nakierowany jest po wielokroć na jedną osobę, ale może także dotyczyć grupy ludzi. Z roku rocznie problem jest coraz.

  Dodany: 2020-04-30
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0


 • foto
  Delegacje podróże służbowe 2020 Ryczałty
  Delegacje podróże służbowe 2020 Ryczałty również zwrot innych wydatków zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe dodatkowo interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem zarówno rozbieżności w stosowaniu kodeksów dotyczących podróży służbowych przez organy.

  Dodany: 2020-02-21
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0